YILDIRIM VE KARAMAN AİLELERİNİN ACI GÜNÜ
YILDIRIM VE KARAMAN AİLELERİNİN ACI GÜNÜ

Türkiye Cumhuriyeti'nin son Başbakanı ve TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım'ın kayın validesi, Semiha Yıldırım'ın annesi Havva Yıldırım ile Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve Güngören İlçesi'nin önceki dönem Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman'ın annesi Naime Karaman vefat etti.

Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım ve Kemal Kaya'nın annesi, merhum Salim Yıldırım'ın eşi Refahiye Kayı Köyünden Havva Yıldırım İstanbul'da hayatını kaybetti.

Merhume Havva Yıldırım, Çengelköy Kerem Aydınlar Camiinde kalınan cenaze namazının ardından, Çengelköy'deki aile kabristanında son yolculuğuna uğurlandı.

Refahiye'nin Alaçayır Köyünden Saadetin Karaman'ın hayat arkadaşı, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman ve Güngören önceki dönem Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman'ın annesi ve TBMM Milli Saraylar Şube Müdürü Emsal Gençalp'in kayın validesi Naime Karaman, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Merhume Naime Karaman, Sakızağacı şehitliği Halit Keleş Camiinde kılınan cenaze namazının ardından ebedi istirahatgahına uğurlandı.

Erzincanlıların Sesi Ailesi olarak, Havva Yıldırım ve Naime Karaman annelerimize Allah'tan rahmet, Yıldırım, Kaya ve Karaman aileleri ile sevenlerine başsağlığı diler, acılarını paylaşırız.

Haber Videosu
Yorumlar