SÜMEYRA İLE CEM ULUDAĞ MUTLULUĞA “EVET” DEDİLER
SÜMEYRA İLE CEM ULUDAĞ MUTLULUĞA “EVET” DEDİLER

Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) Genel Sekreteri ve Fatih Belediye Meclis Üyesi Cebrail Uludağ, oğlu Cem'i Ankara eşrafından Canan ve Yaşar Ceylan'ın kızı Sümeyra ile Koronavirüs tedbirleri kapsamında sade bir düğünle evlendirdi.

Avcılar Baler Garden Weddıng Housa da düzenlenen düğün töreninde, damadın babası Cebrail Uludağ, Annesi Ayten Uludağ ve ağabeyi Barış Uludağ ile gelinin babası Yaşar Ceylan ve annesi Canan Ceylan davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın kıydığı nikâhta, gelin ve damadın şahitliklerini, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, ERSİAD Başkanı Saim Bahadır, AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Mehmet Şahin ve Rabia Altıntaş yaptı.

Koronavirüs salgını nedeniyle maske ve mesafe kurullarına büyük özen gösterilerek sade bir şekilde gerçekleşen düğün töreninde, Sümeyra ve Cem Uludağ alkışlar arasında ömür boyu mutluluğa "Evet" dediler.

Nikah da, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile şahitler, genç çifte çeşitli nasihatlerde bulunarak, mutluluk ve iki cihan saadeti dilediler.

Düğün törenine; İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, ERSİAD Başkanı Saim Bahadır, AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, ERGAB Başkanı Sedat Sevim, KEFTUD Başkanı Murat Akoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Coşkun, EKEV Mütevelli Heyeti Üyesi Ahmet Turan Akkaya, ERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Baltacı, KEMAV Mütevelli Heyeti Üyeleri Aytül ErdaloğluKadriye Ayda Ünal ve Ayşe Karausta, Aşağıumutlu Köyü Dernek Başkanı Mehmet Cevandır, Başbağlar Köyü Dernek Başkanı Mehmet Ali Dikkaya ile çok sayıda davetli katıldı.

www.erzincanlilarinsesi.com ailesi olarak; Uludağ ve Ceylan Ailelerini tebrik ediyor, dünya evine giren Sümeyra ile Cem Uludağ'a ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber Videosu
Yorumlar