ŞAİR VE YAZAR ÖZDEMİR'DEN VALİ MAKAS'A ZİYARET
ŞAİR VE YAZAR ÖZDEMİR'DEN VALİ MAKAS'A ZİYARET

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şair ve Yazar Kasım Alper Özdemir, Erzincan'a gelerek, Vali Mehmet Makas'ı makamında ziyaret etti.

İyilik Hareketi faaliyetleri için geldiği Erzurum'un Pasinler İlçesi'nden dönüşünde Erzincan Valisi Mehmet Makas'ı ziyaret eden, Başkan Kasım Alper Özdemir, Vali Makas'a Amasya'nın meşhur misket elması hediye etti.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Erzincan Valisi Mehmet Makas, "Türk Edebiyatı'nın genç ve başarılı isimlerinden biri olan Kasım Alper Özdemir kardeşime nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum" dedi.

İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şair ve Yazar Kasım Alper Özdemir ise, Vali Mehmet Makas'ın görev yaptığı yerlerde hep gönüllere dokunduğunu belirterek, "Can Erzincan'ın kıymetli valisi değerli ağabeyimizi bugün ziyaret etmenin onurunu yaşadım.

Zeytinburnu Kaymakamlığı sırasında gönüllere dokunarak bizlerde ayrı bir yeri oldu. Sayın valimizi makamında ziyaret edip sohbet etme ve iyilik hareketimizi de anlatma imkanı bulduk. Eyüpsultan'dan, Zeytinburnu ve Amasya'ya kadar güzel bir muhabbetin üzerine, Amasya'nın meşhur misket elmasını da hediye ettik.

Valimiz Sayın Mehmet Makas'a yakın ilgisi, alakası ve hoş sohbeti için gönülden teşekkür ediyor, halka hizmet yolunda başarılarının daim olmasını diliyorum" dedi.

Haber Videosu
Yorumlar