REFAHİYELİ HÜSEYİN AĞKAYA KORONA VİRÜSÜNE YENİK DÜŞTÜ
REFAHİYELİ HÜSEYİN AĞKAYA KORONA VİRÜSÜNE YENİK DÜŞTÜ

Refahiye'nin Babaaslan Köyünden Sünnetçi İsmet Ağkaya'nın oğlu 43 yaşındaki Hüseyin Ağkaya, korona virüsü teşhisiyle tedavi altında bulunduğu hastanede hayatını kaybetti.

Refahiye Babaaslan Köyünden olan ve İstanbul'un Kartal ilçesinde ikamet eden Hüseyin Ağkaya, ateş ve öksürük şikayetiyle başvurduğu hastanede korona virüsü tanısı kondu ve 3 gün tedavi gördüğü hastanede yaşama yenik düşerek vefat etti.

Merhum Hüseyin Ağkaya için cenaze töreni düzenlenmeyerek, yetkililer tarafından, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü'nün hazırladığı defin belgesine görene Beykoz Yukarı Baklacı mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Erzincanlıların Sesi Ailesi olarak, merhum Hüseyin Ağkaya'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına ve başsağlığı diler, acılarını paylaşırız.

Refahiye Derebaşı Köyü Derneği de, Sosyal Medya Platformlarından yaptığı paylaşımda, Hüseyin Ağkaya'nın korona virüsü sebebiyle vefat ettiğini duyurarak, kendisine Allah'tan rahmet, tüm Babaaslan köylülerine sabırlar dileğinde bulundu.

Haber Videosu
Yorumlar