ORHAN BİRDAL, KIZI ŞEYMA'YI SADE BİR DÜĞÜNLE EVLENDİRDİ
ORHAN BİRDAL, KIZI ŞEYMA'YI SADE BİR DÜĞÜNLE EVLENDİRDİ

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Üyesi ve Kemah Ağaçsaray Köyü Dernek Başkanı Orhan Birdal, kızı Şeyma'yı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ateş'in oğlu Taha ile sade bir düğünle evlendirdi.

Anakara Ataköşk Hotel'de düzenlenen düğünde, gelinin babası Orhan Birdal, annesi Sabahat Birdal, kardeşleri Ömer Birdal ve Emre Birdal ile damadın babası Mehmet Ateş ve annesi Aslı Ateş davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan düğün töreninde, hayatlarını birleştiren, Şeyma ile Taha, büyük alkışlar eşliğinde nikâh masasına oturarak, ömür boyu mutluluğa "Evet" dediler.

Gelin ve damadın nikah şahitliğini Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanları Ahmet Arslan ve Habip Soluk, Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Cenap Aşçı ile Büyükelçi Suat Hayri Aka yaptı.

Evlilik cüzdanını, gelin Şeyma'ya vermek üzere damat Taha'ya veren Ulaştırma eski Bakanı Ahmet Arslan, gelin ve damada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı Binali Yıldırım'ın tavsiyelerini ileterek, mutluluk dileğinde bulundu.

Düğün törenine; Ulaştırma eski Bakanları Ahmet Arslan ve Habip Soluk, Gümrük ve Ticaret eski Bakanı Cenap Aşçı, Büyükelçi Suat Hayri Aka, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ticaret Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, ERGAB Başkanı Sedat Sevim ve binin üzerinde davetli katıldı.

www.erzincanlilarinsesi.com ailesi olarak; Birdal ve Ateş ailelerini tebrik ediyor, dünya evine giren Şeyma ile Taha'ya ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber Videosu
Yorumlar