MERVE VE HÜSEYİN COŞKUN, BİR ÖMÜR MUTLULUĞA 'EVET' DEDİ
MERVE VE HÜSEYİN COŞKUN, BİR ÖMÜR MUTLULUĞA 'EVET' DEDİ

Kemaliye Aşağıumutlu Köyünden, Asıltat Gıda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydın Coşkun, oğlu Hüseyin'i Mardin - Midyat eşrafından Şehmus Algan'ın kızı Merve ile coşkulu bir düğünle evlendirdi.

Bayrampaşa'da bulunan Armonia Ada da düzenlenen düğün töreninde, damadın babası Aydın Coşkun, annesi Leyla Coşkun, amcası Ramazan Coşkun ve kardeşi Hasan Coşkun ile gelinin babası Şehmus Algan ve annesi Yasemin Algan davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

Müzik eşliğinde, büyük alkışlar arasında nikah masasına oturan Merve ve Hüseyin Coşkun gür bir sesle ömür boyu mutluluğa "Evet" dediler.

Düğüne katılan davetliler, Halk Müziği Sanatçısı Mustafa Taşkın'ın söylediği Eğin Türküleriyle doyasıya eğlenirken, klarnet - davul eşliğinde Eğin yöresi halk oyunları oynadılar.

Katılımın yoğun olduğu düğüne, Coşkun ve Algan ailelerinin akraba ve dostlarının yanı sıra, KEFTUD eski Başkanı İbrahim Güner, ERGAB Başkanı Sedat Sevim, Aşağıumutlu Köyü Derneği eski Başkanları Mehmet Cevandır ve Yüksel Cevandır ile Besteci ve Ses Sanatçısı Gökhan Güney de katıldı.

www.erzincanlilarinsesi.com ailesi olarak; Coşkun ve Algan Ailelerini tebrik ediyor, dünya evine giren Merve ile Hüseyin Coşkun çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber Videosu
Yorumlar