Haber ilkemizi ve tarafsız yayıncılığımızı değil, arayüzümüzü yeniledik
Sedat Sevim
 

Sevgili hemşehrilerim, kıymetli Erzincan sevdalısı gönül dostlarım;

 

"Gurbet ile Sılayı Buluşturan Nokta" sloganıyla, "Merhaba" diyerek yayın hayatımıza başlayalı 12 yıl oldu.

 

İnanılmaz bir şekilde hızla gelişen bilişim teknolojisini yakından takip ederek, 12 yıldır internet haberciliğinde kazandığımız tecrübe ve deneyimleri, haber ilkemizi, anlayışımızı ve tarafsız yayıncılığımızı değiştirmeden, sadece teknolojiye ayak uydurmak ve sizlere yeni tasarımı ve zenginleştirilmiş içeriğiyle daha güzel hizmeti sunmak amacıyla sitemizin ara yüzünü yeniledik. 

 

"Gurbet ile Sılanın Buluştuğu Nokta" sloganının yanına, geldiğimiz bugünkü noktada, "Erzincanlıların Sesi, Türkiye'nin Sesidir" sloganını da ekledik. www.erzincanlilarinsesi.com olarak, geride bıraktığımız 12 yıl içerisinde, sizlerden aldığımız ilgi ve destek gücümüze güç kattı ve internet haberciliğinde önemli bir yere oturduk.

 

Gurbet ile Sıla arasında bir köprü kurduk. Her geçen gün dalga dalga büyüyerek, toplumumuz tarafından güven duyulan, haberleri takip edilen bir haber sitesi haline geldik. Sizlerden aldığımız güçle, her kurum, kuruluş ve STK'lara eşit mesafede durarak yolumuza devam edeceğiz.

 

Yayın politikamızın temel ilkesi, 12 yıldır olduğu gibi, bundan böylede Erzincanımızın menfaatleri olacak, gurbet ile sıla arasında bir köprü olarak, üstlendiğimiz misyonu en güzel şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olacağız.

 

Erzincanlıların Sesi'nin bugün geldiği noktanın asıl kahramanları yazılarıyla gündeme ışık tutan; Süleyman Karaman, İsmail Yücel, Adnan Öksüz, Muzaffer Ayhan Kara ve Recep Babacan'a teşekkür ediyoruz.

 

Yenilenen ara yüzümüzle birlikte, yazar kadromuza alanlarında uzman çok değerli isimler de katıldı. Kendilerine Erzincanlıların Sesi Ailesine hoş geldiniz diyor, gücümüze güç katacaklarına yürekten inanıyoruz.

 

İstanbul’da, Erzincan’ın ilk ve tek haber portalı sitesi olan www.erzincanlilarinsesi.com, sizlerden aldığı güç ve destekle üstlendiği misyonu, vizyonuyla onur ve gururla sürdürmeye devam edecektir.

 

Erzincan ile ilgili en hızlı ve en sıcak haberleri takip etmek için gözünüz hep bizde olsun.

Yorumlar