ERZİNCANLILARIN SESİ ARACILIĞIYLA “EVDE KAL” ÇAĞRISI YAPTILAR
ERZİNCANLILARIN SESİ ARACILIĞIYLA “EVDE KAL” ÇAĞRISI YAPTILAR

12 yıl önce "Gurbet ile Sılayı Buluşturan Nokta" sloganıyla yayın hayatına başlayan, ilkeli ve tarafsız yayıncılığıyla internet haberciliğinde önemli bir yer edinen erzincanlilarinsesi.com, haberciliğin yanında toplumun hassasiyet gösterdiği konulara da duyarlılık gösteriyor.

Türkiye'nin korona virüsü önlemleri çerçevesinde, Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara yapılan "Evde Kal" çağrısına, toplumun her kesiminden destek geldi. Erzincanlıların Sesi olarak, İstanbul'da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının sosyal medya platformlarından yaptığı "Evde Kal" çağrılarını haberleştirerek kamuoyu ile paylaştık.

Erzincanlı birçok işadamı ve bazı sivil toplum kuruluşları (STK) da erzincanlilarinsesi.com haber portalı sitesi açılışına konulan 'popup' penceresinde "Evde Kal Türkiye" çağrısında bulundu.

Yayın hayatına başladığımız günden bugüne, haberlerimizle gündeme ışık tuttuk, hemşehrilerimiz arasındaki dayanışmaya katkı sunduk ve hiçbir zaman maddi beklenti içerisinde olmadık.

Erzincanlıların Sesi olarak, habercilik alanında bugüne kadar verdiğimiz emeğin karşılığı olarak, STK'larımızdan ve bazı işadamlarımızdan sitemizin açılışına 'popup' penceresi açarak "Evde Kal" çağrısı ile birlikte logolarının yayınlanması karşılığında katkı sunmaları talebinde bulunduk.

Sesimize kulak vererek, duyarlılıklarıyla bu zor günlerde yüreğimizi ısıtan, işadamlarımıza ve STK başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Popup penceresi alanımızın küçük olması nedeniyle çok sayıda işadamımızın şirket logolarını kullanamadık. Anlayış göstereceklerine inanıyor, kendilerinden özür diliyoruz.

Bu çağrımıza, işadamlarımızdan gördüğümüz yoğun ilgi bizleri mutlu ederken, 12 yıllık yayın hayatımızda etkinlik ve faaliyetlerine katılıp, haberlerini yayımlayarak kamuoyuna duyurduğumuz STK'larımızın kulaklarını tıkaması bizleri üzdü.

Erzincanlıların Sesi olarak bir hususu belirtmek isteriz ki, yerel basının gücünün farkında olan ülkemizde ve dünyanın hemen her yerinde yerel basın kuruluşları STK'ların destekleriyle varlıklarını sürdürmektedir.

Haber Videosu
Yorumlar