EMITT 2021 FUARI, 09 ŞUBAT 2022 TARİHİNE ERTELENDİ
EMITT 2021 FUARI, 09 ŞUBAT 2022 TARİHİNE ERTELENDİ

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan ve 24 yıldır İstanbul'da organize edilen EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için 09 Şubat 2022 tarihine ertelendi.

Daha önce, 10-13 Şubat 2021 tarihleri arasında düzenleneceği açıklanan EMITT 25.Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, katılımcılar ve ziyaretçiler başta olmak üzere, yerli ve yabancı tüm paydaşların geri bildirimlerinin değerlendirilmesinin ardından daha verimli bir fuar gerçekleştirilmesi için 2022 yılına ertelendi.

Kemah Kaymakamlığı ve Kemah Belediyesi ile Kemaliye Kaymakamlığı ve Kemaliye Belediyesi'nin de katılarak, kurdukları stantlarda bölgenin tarih, kültür ve doğal güzellikleri ile yörenin ürünlerini tanıttığı EMITT Fuarı, turizm sektörünün marka haline gelmesine katkı sunarken, dünya turizmine de yön veren etkinlik olarak gösteriliyor.

EMITT Fuarı’nı düzenleyen Küresel Fuarcılık şirketi Hyve Group’un Bölge Direktörü Kemal Ülgen, fuarın yerel ve uluslararası tüm paydaşlar için daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaparak, "EMITT 2022'yi 09-12 Şubat 2022 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 25. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve misafirlerimizi ağırlamayı heyecanla bekliyoruz. Tüm dünyada ve Türkiye’de turizm sektörünün gelişim alanlarının tespit edilmesi ve bilgi alışverişini sağlayarak, turizmin trendlerinin belirlendiği EMITT Fuarı, 25’inci yılında sağlık turizmi temsilcilerini de ağırlayacak" dedi.

Haber Videosu
Yorumlar