COŞKUN VE ULUDAĞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
COŞKUN VE ULUDAĞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Kemaliye Folklor Turizm Gençlik ve Spor Kulübü (KEFTUD) Yönetim Kurulu Üyesi ve Asıltat Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Coşkun, kızı Tuğba'yı Kemaliye Aşağıumutlu Köyü eşrafından Yüksel Uludağ'ın oğlu Yusuf ile sade bir düğünle evlendirdi.

Bayrampaşa Ada Park da düzenlenen düğün töreninde, gelinin babası Ramazan Coşkun ve annesi Fatma Coşkun ile damadın babası Yüksel Uludağ ve annesi H.Melek Uludağ davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

Düğün töreni, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dualar ile başladı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kına gecesi organizasyonu gerçekleşmemesi dolayısıyla, nikah öncesinde gelin ve damada kına yakıldı.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'in kıydığı nikâhta, gelin ve damadın şahitliklerini, Erzincan eski Valisi Süleyman Kahraman, ERSİAD Başkanı Saim Bahadır, ERSİAD Genel Sekreteri ve Fatih Belediye Meclis Üyesi Cebrail Uludağ ve İşadamı Metin Aygar yaptı.

Büyük alkışlar arasında nikah masasına oturan Tuğba ve Yusuf Uludağ gür bir sesle ömür boyu mutluluğa "Evet" dediler.

Nikah da, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve Erzincan eski Valisi Süleyman Kahraman ile şahitler, genç çifte çeşitli nasihatlerde bulunarak, ömür boyu mutluluk ve iki cihan saadeti dilediler.

Düğün törenine; Erzincan eski Valisi Süleyman Kahraman, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ERSİAD Başkanı Saim Bahadır, Genel Sekreteri Cebrail Uludağ, ERGAB Başkanı Sedat Sevim, KEFTUD Başkanı Murat Akoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Köse, KEMAV Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Taner Ateş, BAKTAD Başkanı Mehmet Yıldırım, Aşağıumutlu Köyü Dernek Başkanı Mehmet Cevandır ile çok sayıda davetli katıldı.

www.erzincanlilarinsesi.com ailesi olarak; Coşkun ve Uludağ Ailelerini tebrik ediyor, dünya evine giren Tuğba ile Yusuf'a ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber Videosu
Yorumlar