24 ERZİNCANSPOR'DAN 'CAN'A CAN KAT' SMS KAMPANYASI
24 ERZİNCANSPOR'DAN 'CAN'A CAN KAT' SMS KAMPANYASI

3. Lig Play Off maçları sonucunda şampiyon olarak 2. Lige yükselen Anagold 24 Erzincanspor yönetimi, takıma gelir sağlamak amacıyla "Can'a Can Kat Erzincanım" sloganıyla SMS kampanyası başlattı.

24 Erzincanspor, 19 Eylül tarihinde başlayacak 2020-2021 sezonu hazırlıklarına devam ederken, yönetimde takımın bütçesine katkı sağlamak için çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor.

Anagold 24 Erzincanspor yönetimi, kulübe maddi destek sağlamak amacıyla "Can'a Can Kat Erzincanım" sloganıyla SMS kampanyası başlatarak, spor severleri kampanyaya destek vermeye davet etti.

24 Erzincanspor'a maddi destek sunmak isteyen spor severler, tüm operatörlerden ES ES yazıp 2410'a SMS göndererek, 10 TL katkıda bulanabilecekler.

Anagold 24 Erzincanspor Kulüp Başkanı Gökhan Keleş, Erzincanlıları ve tüm spor severlere kampanyaya katılmaya davet ederek, "2. Lig'in yeni takımı olarak, şehrimizin ve hemşehrilerimizin beklentisine en iyi cevabı verecek şekilde öncelikli olarak transfer çalışmalarımızı yaptık. Hedefimiz daima bir üst ligdir. Bu yönde çalışmalar gerçekleştirdik.

Yönetim kurulu olarak, takımımıza gelir sağlayacak çalışmalar yapmak adına, SMS kampanyası başlattık. Başlattığımız 'Can’a Can Kat Erzincanım' SMS projemiz ile tüm Erzincan ve 24 Erzincanspor sevdalılarını kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz" dedi.

Haber Videosu
Yorumlar